Spolupráce

Hlavní aktivitou Krtek Racing Teamu je účast na závodech, slalomech a kulturních akcích za což vděčíme i našim sponzorům.


Rádi bychom Vám nabídli možnost zviditelnění vaší firmy formou reklamy ve spolupráci s naším týmem. Námi nabízenou reklamou se ale nezaměřujeme jen na reklamu klasickou - pouze na vozech, ale snažíme se celou propagaci pojmout jako komplexní prezentaci našich partnerů. Pokud se tedy rozhodnete pro naši podporu, vaše reklama bude na našich závodních speciálech, doprovodných vozech, týmovém oblečení (trička, kšiltovky, kombinézy, přilby, atd.), ale i na webových stránkách, facebooku, v článcích v médiích a v neposlední řadě i v mnoha fotogaleriích. K vašemu zviditelní zcela jistě pomůže i naše účast na výstavách, dětských dnech a speciálních reklamních akcích s možností svezení v našich vozech.


Po vzájemné dohodě jsme schopní pro Vás či vaši firmu zrealizovat různé předváděcí a firemní akce, svezení na místě spolujezdce v našich závodních speciálech nebo přepravu osob na určené místo (svatby, stylové srazy, turistika, teambuilding).

Fantazii se meze nekladou a pokud to bude v našich silách, rádi Vám připravíme program dle Vašich představ.